web дизайн львівПослуги веб-дизайну часто плутають з іншими видами дизайнерської майстерності. Однак ця область має свої відмінні риси. Дизайнери одягу, взуття, інтер’єру, ландшафту та інші творчі діячі самі «диктують» моду, створюючи свої нові колекції і проекти на основі натхнення, креативу, творчого пориву. Веб-дизайнери, навпаки, працюють під керівництвом не особистих смаків та емоцій, а орієнтуються виключно на бажання, а також переваги споживачів.
Кращий веб-дизайн являє собою органічну цілісну концепцію інтернет-ресурсу, яка максимально точно відповідає очікуванням користувачів, забезпечує комфортні умови перебування на сайті і має високий показник юзабіліті.

Послуги веб-дизайну: від шаблонів до ексклюзиву

Ще одна відмінність веб-дизайну від інших дизайнерських напрямків – це не бездоганна унікальність. Зовсім не обов’язково кожен раз «винаходити велосипед».
Якщо вам необхідний тимчасовий сайт на період проведення якого-небудь заходу або ж суто інформаційний портал для вузького кола користувачів, то не обов’язково створювати складний в плані дизайну проект. Ви можете замовити веб дизайн на основі готового шаблону. Коштувати це буде набагато дешевше, ніж створення індивідуальної концепції інтернет-сторінки.
Однак, якщо ви розраховуєте на високі показники конверсії сайту, плануєте охопити широку аудиторію користувачів по всій Україні і маєте яскраво виражений комерційний інтерес, то краще все ж не ризикувати і скористатися послугами професійних досвідчених веб-дизайнерів. Вони зможуть втілити в життя ексклюзивний індивідуальний проект сайту, який згодом буде працювати на вас і вашу компанію.

Веб-дизайн – мистецтво нового покоління

Веб-дизайнери – професіонали з великим досвідом роботи в інтернет-просторі. Ми допоможемо Вам реалізувати проекти будь-якої складності і спрямованості. Web дизайн у Львові розвивається не менш стрімко, ніж у Києві та інших високотехнологічних центрах нашої країни.
Для того, щоб зрозуміти, як ми працюємо, ознайомтеся з алгоритмом створення веб-дизайну.
1. Визначення цілей
На цьому етапі формується загальний тип сайту (інтернет-портал, промо-сайт, сайт-візитка, інтернет-магазин, корпоративний сайт та ін.), А також докладно вивчаються наступні ніші:
•сфера діяльності компанії;
• конкуренти;
• реальні та потенційні клієнти;
• партнери.
Після аналізу всіх цих даних вимальовується найбільш підходяща структура майбутнього сайту, визначається спрямованість контенту.
2. Затвердження концепції
Виробляється більш глибокий розгорнутий аналіз, в результаті якого виділяються базисні розділи та підрозділи сайту, складається схема навігації, більш конкретно задається тематика контенту.
3. Розробка дизайн-макету
Створюється прототип майбутнього сайту у вигляді віртуального макета. На цьому етапі замовник вносить свої поправки, зауваження або корективи, якщо такі є.
4. Реалізація веб-дизайну
На основі затвердженого макету активуються всі графічні елементи, кнопки меню, схеми тощо. Після завершення html-верстки сайт готовий до здачі.
Замовивши веб -дизайн у Львові в нас, Ви гарантовано отримаєте професійний якісний сервіс і станете власником ефективного інтернет-ресурсу. Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх міст (Одеса, Харків, Івано-Франківськ, Ужгород та інші).