спеціальні пропозиції

Авторський нагляд

Авторський нагляд – одна з важливих послуг, актуальних для галузі дизайну та архітектури. Якщо говорити про мету даної діяльності, то вона спрямована, насамперед, на те, щоб клієнт був повністю задоволений реалізацією складеного проекту – як у плані естетики, так і в аспекті практичності. Це забезпечить відповідність виконаних робіт початковим задумам.

Авторський нагляд: особливості

У наш час авторський нагляд за будівництвом – істотна гарантія спокою замовника. Він полягає в контролюючих діях за роботою співробітників будівельної бригади на всіх її етапах. Це стосується:

відповідності діяльності виконавців послуг тому плану, який був спочатку обговорений і затверджений

об’єктивної потреби в коректуванні дизайн-проекту – кваліфікований нагляд за будівництвом здатний виявити ті недоліки наміченого плану, які могли виявитися тільки безпосередньо в роботі

оцінки раціональності використання тих чи інших матеріалів, а також максимальної прийнятності їх використання в будівельному процесі

інших завдань, пов’язаних з безпосередніми змінами проекту – навіть при якісному плануванні на практиці можуть виникнути непередбачені ситуації (наприклад, після демонтажу стіни потрібні додаткові зміцнюючі елементи)

Навіть поверхневий аналіз поставлених завдань дозволяє дійти висновку: авторський нагляд в будівництві важливий, оскільки він сприяє оптимізації процесу, його необхідному коригуванню та максимальному підвищенню якості будівельних робіт з втілення проектного рішення в життя.

Авторський нагляд за будівництвом: особливості

Щоб реалізація згаданих задач проводилася на вищому рівні, фахівці, які здійснюють нагляд, повинні мати необхідний ступінь компетентності. Тільки так вони здатні робити кваліфіковані висновки про належні чи неналежні ролі використовуваної сировини та інші аспекти, що вимагають компетентного і професійного погляду. Тому авторський нагляд за будівництвом – заняття справжніх знавців своєї справи.

Авторський нагляд: вартість і його формування

Цінова позиція в даному випадку включає:

виїзди на місце роботи будівельної бригади автора плану-проекту (але не більше ніж чотири рази на місяць)

нагляд за тим, наскільки реалізовані будівельниками послуги відповідають початковим проектам, затвердженим спільно із замовником

замовлення необхідної сировини для обробки і робочої апаратури

спілкування з фахівцем, що передбачає його можливу консультацію в телефонному режимі

коректування проектного плану з урахуванням непередбачених особливостей на будівельному об’єкті, що вималювалися внаслідок демонтажних робіт

удосконалення інтер’єру за допомогою елементів декору

Коли мова йде про такий аспект як авторський нагляд, вартість його не містить в собі перевірки якості матеріалів при їх прийомі та контролю за технічними особливостями у виконанні будівельних робіт. Україна – держава, де послуга авторського нагляду надається багатьма компаніями. Київ, Львів, Івано-Франківськ надають Вам велику кількість пропозицій у цьому сегменті.

Але замовити послугу у нас буде найбільш вигідно. Крім лояльності цін, клієнту пропонується найвища якість авторського нагляду, яке забезпечить повну відповідність розробленого проекту Вашої мрії та його реалізації на практиці.

Замовити послугу