Ремонт домов

дома

Что нужно знать о ремонте дома?

Те, у кого есть коттедж, знают: ремонт часто бывает вынужденной необходимостью. Иногда из-за погодных условий сильно портится крыша – эта проблема близка жителям последних этажей многоэтажек.

Также, ремонт домов затрагивает фасад, сантехнику, планировку.

На что обратить внимание?

При возникновении поломок или неисправностей, не пытайтесь устранить их самостоятельно – можно усугубить ситуацию, повредив свежую отделку. Лучше сразу вызвать специалистов – они быстро починят поломки, избавив вас от лишних забот.

Стоимость ремонта домов и коттеджей зависит от:

 • объема работ;
 • сложности;
 • стоимости материалов.

Поэтому рекомендуется заранее продумать концепцию реконструкции дома, если дело в желании чего-то нового, а не в непредвиденных обстоятельствах.

Какой стиль выбрать?

Сегодня популярны различные направления. Изящная классика предполагает наличие камина, декоративных колонн и ниш, ярусные потолки. Разумеется, дизайнерское решение влияет на цены. Тем более, мебель для классического оформления подбирается из натурального дерева.

До сих пор актуален хай-тек. Это, прежде всего, минимализм – встроенные шкафы, раскладная мебель, технологичные материалы в отделке. Такой урбанистический стиль предусматривает простую геометрию во всем, что должен учитывать ремонт коттеджей, если планируется оформить их именно в современном направлении.

Види ремонтів будинків

Придбати будинок – це мрія кожного, але, як правило, ціна теж відчутно відрізняється від покупки квартири. Перший внесок, іпотека, податки на майно, меблі та декорації – усе це потребує капіталовкладень, а також ваших сил і часу. Однак багато людей забувають про одну з найбільших витрат, пов’язану з власністю будинку: ремонт.

Якщо класифікувати ремонт за складністю та складу робіт, то можна виділити наступні типи:

 • косметичний;
 • капітальний;
 • відновлювальний або аварійний;
 • «під ключ».

Ремонт квартир має такі самі види ремонтів, про які ви можете більше дізнатися на нашому сайті. Але не варто забувати ще про важливі потреби під час ремонту будинку!

Ремонт даху

Дах – одна з найважливіших частин вашого будинку, адже він захищає вас і безпосередньо ваш дім від різних погодних умов. Однак дах дуже чутливий і схильний до гниття, протікань і корозії. Точкові витоки та загублену черепицю легко виправити, але коли пошкодження небезпечні або занадто великі, то можливо вам доведеться повністю замінити дах.

Незалежно від того ви виклали дах черепицею, чи будь-яким іншим покриттям, найкращий спосіб уникнути необхідності заміни всієї покрівлі – це проведення профілактичного обслуговування та перевірка його у професіонала принаймні раз на рік.

Ремонт фундаменту

Якщо ваш будинок побудований в районі, де ґрунт стискається під час сухого сезону і розбухає під час сезону дощів, то такий фундамент може опинитися під загрозою.

Вода є вбивцею фундаменту; вона просочується через бетон, потім проростає цвіль, осідає в підвалах і призводить до неприємних наслідків. Вода може призвести до того, що стіни основи потріскаються і зовнішня сторона будинку перетвориться в щось некрасиве і хаотичне. Коли фундамент зруйнований, ви можете побачити випадкові тріщини на підлозі та стінах, похилі підлоги, водні басейни в підвалі та краях будинку або труднощі із закриттям дверей та вікон. Пошкодження фундаменту – це надзвичайно серйозна проблема і його ремонт варто довіряти тільки професіоналам.

Ремонт септичної системи

Якщо ваш будинок не підключений до каналізаційної системи загального користування, вам потрібен септик для сортування домашніх відходів. Септик працює подібно до очисних споруд, відокремлюючи жири та тверді речовини від побутових відходів та використовуючи корисні бактерії для обробки залишків рідини. Септичні системи вимагають особливого догляду та обслуговування. Промивання неправильних хімічних речовин у каналізацію або невідкачування резервуара може призвести до відмови в системі.

Пошкоджений септик може спричинити проблеми, як повільна робота каналізації; туалети можуть не змиватися, і вам, можливо, доведеться мати справу з неприємними запахами. Вартість встановлення нового септика може становити тисячі доларів, тому, щоб уникнути цього, варто регулярного викликати ремонтника для профілактичного обслуговування та перевірок.

Особливості ремонту будинку

Перш ніж розпочати основну роботу, подумайте про оригінальні особливості вашої власності та про те, як ви могли б ними скористатись під час вибору дизайну. Збереження деяких речей не тільки заощадить ваші гроші, але й допоможе зберегти характер вашої власності.

Працюючи з будівельником або підрядником з ремонту, графік робіт також виступає як вільний договір між вами, власником житла та людиною, яка виконує роботу, допомагаючи вам забезпечити, щоб все залишалося в межах бюджету.

Ось приклад графіку робіт для досить великого проекту ремонтних робіт:

Зовнішня робота

 • Цегляна кладка;
 • Пофарбувати зовнішні стіни;
 • Почистити, відремонтувати та замінити черепицю, де це потрібно;
 • Відремонтувати димохід;
 • Замінити вікна;
 • Видалити рослинність на зовнішніх стінах;
 • Замінити двері (вхідні).

Внутрішня робота

 • Реставрація паркету;
 • Замінити усі міжкімнатні двері;
 • Встановити нову кухню та побутову техніку;
 • Встановити нову підлогу для ванної кімнати, кухні та передпокою (з утепленням);
 • Прибрати будівельне сміття.

Приклади ремонтів будинків з цікавими дизайнами ви можете знайти на нашому сайті.

Получите бесплатную консультацию

Ремонт особняков Ремонт квартир в новостройках