Ремонт квартири студії

Квартири студії останнім часом набули великої популярності серед покупців нерухомості. Та й власники невеликих житлових приміщень воліють провести перепланування і за рахунок неї розширити простір.

У будь-якому випадку, які бажають відновити житло чекає ремонт квартири студії, а це, як відомо, процес тривалий і складний.

студія

Особливості ремонту в квартирах студіях

У чому особливість перепланування житла невеликій площі? Маленьке, перегороджене стінами і отворами приміщення, необхідно зонувати таким чином, щоб проживають в ньому людям було комфортно і зручно, при цьому до уваги слід взяти особливості кожної зони. Кухня, спальня, вітальня, об’єднані в єдине ціле – це завдання, підвладна фахівцям! По суті, все житло – це одна велика кімната і лише туалет і ванна (або душова) приховані за дверима і обгороджені стінами.

Ремонт в квартирі студії передбачає правильне розміщення освітлення, гру з рівнями підлоги, стелі, створення геометричних конструкцій на стінах, що дозволяють окреслити межі зон з різним призначенням. Після проведення ремонтних робіт ви отримуєте:

  • модний інтер’єр оновленої квартири;
  • функціональне зонування приміщення.

Завдяки такому втручанню в початкове планування житла, можна досягти вагомих результатів:

  • візуально розширити площу квартири;
  • змінити розміри кожної функціональної зони в залежності від потреб власника;
  • втілити сміливі дизайнерські ідеї при створенні інтер’єру;
  • надати приміщенню атмосферу простору.

При плануванні ремонтних робіт в квартирі студії слід уважно підійти до вибору колірних рішень. Ніжна класика відтінків пастель або яскравий авангард, стриманий стильний модерн або злегка «обшарпаний» лофт – вибір залежить виключно від побажань власника.

Створення доступного затишку

Перше, про що думає потенційний власник квартири студії – вартість передбачуваних робіт. Адже це не єдина стаття витрат – покупка меблів, аксесуарів, цікавого декору також спричиняє чималі вкладення. Але все ж, сама реконструкція приміщення – найбільш дорогий і енерговитратний етап перетворення звичайного житла в сучасну студію. Як мінімізувати фінансові втрати? Оптимальний вихід – доручення проведення комплексу робіт професіоналам. Ви уникнете помилкових рішень, витратите гроші на ті матеріали і послуги, які необхідні для обробки саме вашої квартири. До того ж, загальновідома істина «оптом дешевше» спрацьовує і у випадку з ремонтом.

Висока ціна якісних будматеріалів і професійних послуг проектувальників, дизайнерів, будівельників цілком виправдана – ви ж не хочете виправляти помилки дилетантів? Головне завдання, переслідувана при реконструкції та ремонті квартири студії – створення затишної і комфортної обстановки, і реалізувати її можна за цілком доступні суми.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ремонт двокімнатної квартири Ремонт особняків