Ремонт квартири студії

В останні роки квартири-студії стали дуже популярним рішенням для приміщень з невеликою квадратурою, та й взагалі для тих, хто хоче розширити простір. Але для того, щоб отримати студію зі звичайної квартири, потрібно пройти увесь шлях від руйнування стін і до створення чогось нового і абсолютно унікального, тобто пройти через ремонт.

студія

Особливості ремонту в квартирах студіях

То в чому ж особливість квартир студій і перепланування звичайних в квартир в одну велику? Справа в тому, що невеличке перегороджене стінами приміщення, виглядає тісним і часто темним. Для того, щоб перетворити своє житло в велику простору квартиру, часто застосовують метод перетворення площі у суцільну студію. А для того, щоб в такій квартирі було затишно і зручно, потрібно подбати про усі нюанси кожної окремої зони. Кухня, спальня і вітальня, об’єднані в єдине ціле – це завдання, підвладне тільки фахівцям! В такій квартирі відділеними будуть лише туалет з ванною.

Ремонт у квартирі студії передбачає правильне розміщення освітлення, гру з рівнями підлоги, стелі, створення геометричних конструкцій на стінах, що дозволяють окреслити межі зон з різним призначенням. Після проведення ремонтних робіт ви отримаєте модний інтер’єр оновленої квартири і функціональне зонування приміщення.

Завдяки такому втручанню в початкове планування житла, можна досягти вагомих результатів:

  • візуально розширити площу квартири;
  • змінити розміри кожної функціональної зони в залежності від потреб власника;
  • втілити сміливі дизайнерські ідеї при створенні інтер’єру;
  • надати приміщенню атмосфери простору.

Перед початком ремонтних робіт в квартирі студії слід уважно підійти до вибору кольорів. Дизайнери NVB Arсhitects у Львові підкажуть вам, в які кольори найкраще фарбувати кожну зону вашої оновленої квартири, щоб вона не втрачала свого шарму і зберегла відчуття простору.

Створення доступного затишку

Звісно ж, ціна такого ремонту завжди викликає безліч питань, адже потрібно подбати про багато нюансів, та й сам ремонт – це не єдина стаття витрат, на власника ще чекає покупка меблів, аксесуарів і цікавого декору, що також потребує чималих вкладень. Але все ж, сама реконструкція приміщення – найбільш дорогий і енерговитратний етап перетворення звичайного житла в сучасну студію.

Як мінімізувати фінансові втрати? Оптимальний вихід – доручення проведення комплексу робіт професіоналам. Ви уникнете помилкових рішень, і точно направите свої фінанси саме на ті матеріали і послуги, які необхідні для обробки вашої квартири. До того ж, загальновідома істина «оптом дешевше» спрацьовує і у випадку з ремонтом.

Висока ціна якісних будматеріалів і професійних послуг проектувальників, дизайнерів і будівельників цілком виправдана, адже ви отримуєте кваліфіковані послуги ремонту, який прослужить вам не один рік без будь-яких додаткових втручань в його початковий вигляд. Головне завдання при реконструкції та ремонті квартири студії – створення затишної і комфортної обстановки, і реалізувати це можна за цілком доступні суми.

Отримайте безкоштовну консультацію

Ремонт двокімнатної квартири Ремонт особняків