Ремонт під ключ

Яка б затишна атмосфера не панувала у вас вдома, рано чи пізно приходить усвідомлення того, що пора щось змінювати. Ремонт приміщення, навіть окремо взятої кімнати – це довгострокове, повне різноманітних нюансів заняття, яке вимагає відповідального і планомірного підходу.

Ремонт

Ремонт квартир у Львові

Ремонт квартир у Львові є специфічним і має деякі особливості, які пов’язані саме з місцем розташування житла та його історичною цінністю.

Яким може бути ремонт? Усе залежить від бачення і можливостей господаря квартири. Власники як просторих приміщень, так і невеликого за площею житла, можуть замовити виконання косметичних ремонтних робіт, а також капітальний або елітний ремонт незалежно від того, в якій частині міста знаходиться квартира – новій або історичній.

Ціна послуг на реконструкцію чи створення дизайну може відрізнятися в досить широких межах, адже в неї включені безліч критеріїв.

Етапи проведення ремонтних робіт

Будь-які ремонтні роботи – це покращення і модернізація приміщення, її можна поділити на декілька різних моделей. Можна знести стіни і створити затишну квартиру-студію, або, навпаки, розділити простору кімнату на декілька маленьких. Як правило, косметичний ремонт квартир у Львові містить у собі кілька етапів:

 • складання кошторису;
 • підготовка всіх поверхонь до обробки;
 • заміна розеток, вимикачів, розподільників (при необхідності);
 • робота зі стінами: фарбування і обклеювання шпалерами, плиткою або іншим декоративним матеріалом;
 • обробка стелі;
 • реставрація або настил нового покриття підлоги.

Якщо ремонтні роботи в квартирі потребують більш глибокого втручання, то власнику варто розглянути варіанти капітальної реконструкції і врахувати її специфіку, адже етапів у цьому процесі значно більше. До звичайних косметичних робіт у цьому випадку додаються:

 • перепланування площі житла;
 • установка вікон, дверей (міжкімнатних, вхідних);
 • заміна комунікацій;
 • зміна конфігурації приміщень, зонування.

Вартість ремонту квартири в м. Львові у такому випадку зростає, але і результат проведених робіт вражає. Капітальний ремонт – один з найбільш потрібних видів послуг, адже він дозволяє перетворити житло і максимально наблизити інтер’єр до побажань власника.

Якщо бюджет дозволяє провести повну переробку житла, то варто задуматися про євроремонт, або, як його ще називають, елітний ремонт квартири. З чого почати в такому випадку? Зі складання дизайн-проекту і кошторису, а також вибору матеріалів. Квартири з євроремонтом – це індивідуальність і стиль, неповторний шарм і затишок. Вартість ремонтних робіт європейського рівня висока, але вона цілком виправдана. Квартира, яку здали «під ключ», не вимагає жодних додаткових вкладень і дій від власника, у ній можна жити відразу ж після здачі об’єкта виконавцем.

Реставрація приміщення преміум-класу – оптимальне рішення при купівлі нерухомості в історичній частині міста. Оздоблення таких квартир вимагає ексклюзивного підходу до створення цілісного образу помешкання, що поєднує в собі переваги застосування сучасних технологій і елегантність архітектурної пам’ятки.

Що впливає на вартість робіт?

Розцінки на ремонт квартир – одне з найбільш нагальних питань, що хвилюють кожного власника житла. З чого складено кошторис і чи можна мінімізувати витрати?

Перше, що впливає на загальну вартість робіт – обраний тип послуги. Косметичний ремонт обійдеться значно дешевше, ніж створення і реалізація індивідуального проекту, але і в цьому випадку сумарні витрати залежать від обсягу реконструкції і ціни на використані матеріали. При створенні ексклюзивного дизайн-проекту вартість зростає у декілька разів, адже для цього застосовуються будматеріали преміум-якості.

Послуги з ремонту квартир елітного рівня містять також проекти дизайнерів і архітекторів. Без цього створити індивідуальний образ буде непросто. Розрахунок витрат здійснюється з урахуванням цін на виконання таки робіт:

 • демонтажу комунікацій, перегородок;
 • установки конструкцій для підлоги і стелі, створення подіумів, підвищень, ніш;
 • числа точок виходу електропроводки;
 • доставки будматеріалів;
 • вивезення будівельного сміття;
 • оформлення дозвільної документації;
 • враховуючи вартість оздоблювальних матеріалів.

Ціни на ремонт у більшій мірі видно вже на початковому етапі створення проекту і складання кошторису. Зменшити витрати на проведення ремонту можна якщо звернутися за допомогою до професіоналів. Зазвичай, послуги компаній, що спеціалізуються на виконанні комплексу ремонтних робіт є дешевшими, ніж розцінки окремих профільних підрядників.

Здача квартир у Львові під ключ

Звісно ж, можна заощадити і зробити ремонт власними силами, але наскільки ви впевнені в своїх можливостях і навичках? Навіть просте косметичне оновлення має безліч нюансів при виконанні, не варто й говорити про реалізацію індивідуальних елітних проектів! Відсутність вільного часу, закупівля і доставка матеріалів, велика кількість брудних робіт не кожному будуть до вподоби. Ремонт квартир у Львові від професіоналів – це можливість в’їхати в оновлене житло, здане відповідно до загальноприйнятих стандартів. Вам не доведеться думати про те, як вивезти будівельне сміття, відмити вікна і підлогу, пересунути меблі, чи отримати дозволи на перепланування – все це буде зроблено для вас досвідченими фахівцями. Квартири «під ключ» користуються величезною популярністю, адже це зручно, практично і вигідно.

Отримайте безкоштовну консультацію