Ремонт квартир у Львові

nvb1

Ремонт квартир у Львові є специфічним і має деякі особливості, які пов’язані саме з місцем розташування житла та його історичною цінністю.

Яким може бути ремонт? Усе залежить від бачення і можливостей власника квартири. Власники просторих приміщень і невеликого за площею житла, незалежно від того, в якій частині міста воно міститься – новій або історичній, можуть замовити виконання ремонтних робіт на косметичному рівні, капітальний або елітний ремонт.

Ціна послуг по реконструкції і створенню дизайну може відрізнятися в досить широких межах, адже в неї включені безліч критеріїв.

Етапи проведення ремонтних робіт

Будь-які ремонтні роботи – це покращення і модернізація приміщення, її можна поділити на декілька різних моделей. Можна знести стіни і створити затишну квартиру-студію, або, навпаки, розділити простору кімнату на декілька маленьких. Як правило, косметичний ремонт квартир у Львові містить у собі кілька етапів:

  • складання кошторису;
  • підготовка всіх поверхонь до обробки;
  • заміна розеток, вимикачів, розподільників при необхідності;
  • фарбування і обклеювання шпалерами, плиткою або іншим декоративним матеріалом стін;
  • обробка стелі;
  • реставрація або настил нового покриття підлоги.

Якщо ремонтні роботи в квартирі потребують більш глибокого втручання, то власнику варто розглянути варіанти капітальної реконструкції і врахувати її специфіку, адже етапів у цьому процесі значно більше. До звичайних косметичних робіт у цьому випадку додадуться:

  • перепланування площі житла;
  • установка вікон, дверей (міжкімнатних, вхідних);
  • заміна комунікацій;
  • зміна конфігурації приміщень, зонування.

Вартість ремонту квартири в м. Львові у такому випадку зростає, але і результат проведених робіт вражає. Капітальний ремонт – один з найбільш потрібних видів послуг, адже він дозволяє перетворити житло і максимально наблизити інтер’єр до побажань власника.

Якщо бюджет дозволяє провести повну переробку житла, то варто задуматися про євроремонт, або, як його ще називають, елітний ремонт квартири. З чого почати? Зі складання дизайн-проекту і кошторису, вибору кращих матеріалів. Квартири з євроремонтом – це індивідуальність і стиль, неповторний шарм і затишок. Вартість ремонтних робіт європейського рівня висока, але вона цілком виправдана. Квартира, яку здали «під ключ», не вимагає жодних додаткових вкладень і дій, у ній можна жити відразу ж після здачі об’єкта виконавцем.

Реставрація приміщення преміум-класу – оптимальне рішення при купівлі нерухомості в історичній частині міста. Оздоблення таких квартир вимагає ексклюзивного підходу до створення цілісного образу помешкання, що поєднує в собі переваги застосування сучасних технологій і елегантність архітектурної пам’ятки.

Що впливає на вартість робіт?
Здача квартир у Львові під ключ