Наші роботи:

Проект – ГРІН КОТЕДЖ | Архітектор: Бойков Д. | Керівник: Боднар Н.

На сьогоднішній день якісні послуги архітектора є досить витребувані, і Львів – не виняток. Компанія NVB Arсhitects-Studio пропонує весь спектр послуг архітектурного проектування в Києві та інших містах. Наші фахівці допоможуть реалізувати всі Ваші бажання і мрії. Ми продумуємо кожну дрібницю згідно всім побажанням клієнта, що дозволяє втілити в життя будь-які креативні задумки. Важлива особливість – наші послуги архітектора не є прайс-листом готових стандартних проектів будинків. NVB Arсhitects-Studio проектує тільки під індивідуальне замовлення, а фото виконаних робіт представлені на сайті.
На нашу думку, шаблонні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають потребам конкретної сім’ї і часто потребують перепланування та доопрацювання. Тому наші послуги архітекторів передбачають проектування виключно індивідуальних рішень – без шаблонів і з чітким дотриманням ДБН. Таким чином, готовий будинок буде не тільки унікальним, а й технічно грамотним.
У нас можна замовити такі послуги:
• архітектурне проектування – від 8 $ за м2;
• реконструкція цивільних приватних будівель – від 10 $ за м2.
Крім того, NVB Arсhitects-Studio бере на себе відповідальність за наступне:
• якість виконання проекту;
• дотримання в проекті всіх державних будівельних норм України;
• консультації в подальших питаннях після проходження узгодження проекту в обов’язкових інстанціях.

Послуги архітектора

Пропонуємо вам замовити послуги архітектора в NVB Arсhitects-Studio. На сайті ви можете ознайомитися з фото виконаних проектів. Ми працюємо по всій території країни – в Івано-Франківську, Львові, Тернополі та інших містах.
Будемо раді вашим відгукам і коментарям. Висловлюємо подяку за інтерес, проявлений до нас. Також відзначимо, що наші партнери займаються виконанням будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт.

Детальний опис стадій архітектурного проектування

Архітектура – мистецтво проектування життя суспільства

Послуги архітектораЦіна індивідуального проекту житлового будинку або котеджу складає близько 2 $ за м2, в залежності від складності. Ескізний проект – це рання стадія у проектуванні будівлі. Це візуалізована ідея, концепт проекту, на підставі якого можна дати відповіді на більшість питань замовника.
Конкретніше кажучи, будуть відомі такі відомості:
• конфігурація будівлі, його посадка на земельній ділянці і генплан (залежно від побажань клієнта, норм законодавства та правил забудови);
• планування і опис приміщень, загальна і житлова площі проектованої будівлі;
• назва конструкційних, оздоблювальних матеріалів, які, ймовірно, будуть використані;
• оціночна вартість будівельних і монтажних робіт;
• вартість робіт з проектування та монтажу інженерного забезпечення будівлі (водопостачання, каналізація, теплопостачання, вентиляція і т.п.).
Говорячи іншими словами, цей список відображає, що замовник отримає в результаті і оцінну вартість робіт. Ескізний проект – це попередній етап проектування, який визначає загальні вимоги до містобудівних, функціональних, естетичних та фінансових аспектів проектованого об’єкта. До складу першої стадії зазвичай входять схема генерального плану, плани поверхів, головні колірні рішення, схеми розміщення меблів і оснащення, варіанти забарвлення фасадів будови і опції екстер’єру.
При цьому вказується загальна і житлова площа будівлі, взаємодія всіх приміщень один з одним, складається схема покрівлі, і визначаються рекомендації відносно підбору будматеріалів. Крім цього, для обґрунтування прийнятих рішень за проханням замовника можуть виконуватися технічне дослідження, інженерні розробки, розрахунки кошторисної вартості.
Зазвичай для запуску процесу розробки першої стадії проектування житлового будинку достатньо наявності кадастрового плану земельної ділянки. Потім необхідно виїхати до об’єкта для визначення факторів, здатних вплинути на проектування та подальше будівництво. Для більш точної і детальної проробки першої стадії і зниження кількості можливих коригувань клієнту рекомендується замовити спеціальну геодезичну зйомку ділянки з прилеглими будівлями та комунікаціями. Масштаб повинен бути 1:500.

Робочий проект індивідуального житлового будинку
Вихідні дані
Порядок виконання проектних робіт