Дизайн для спальні – стиль особистого простору

Спальні кімнати поділяються на такі види:
• ізольована спальня з власною ванною і санвузлом;
• гостьова спальня з приєднаним гостьовим санвузлом;
• дитяча спальня.
Перший тип – це ізольована кімната в квартирі або будинку. Дизайн для спальні можна зробити будь-яким, не прив’язуючись до стилю всього інтер’єру. Приєднані до кімнати ванна і санвузол – поєднані. Таке рішення дозволяє господарям будинку отримати простір тільки для себе, тому воно дуже затребуване в Києві та інших містах.
Гостьова спальня з приєднаним санвузлом – це відмінне рішення, яке дозволить вашим гостям відчувати себе як вдома. Завдяки наявності такої кімнати відвідувачам не доведеться блукати вночі по коридорах в пошуках ванної.
Дитяча кімната – це приміщення, яке належить тільки дитині. Сьогодні модно робити особливий дизайн спальні, і Львів – серед тих міст, де ви можете замовити таку послугу. Своя кімната – це мрія кожної дитини, адже це його особистий простір, в якому закладається фундамент для майбутніх успіхів у житті.

Кращий дизайн спальні

Компанія NVB виконує весь спектр послуг дизайнерського проектування. У нас на сайті ви знайдете фото виконаних проектів. Неважливо, яке ваше місто – Івано-Франківськ, Львів чи будь інше. Ми працюємо по всій території України. Звертайтесь, і у Вас буде ідеальна спальна кімната!