Modern castle

Тип приміщення Будинок/котедж Стиль Сучасна класика Площа 320 м2 Локація Львів Дата 2018

Будинок. Modern castle.
Площа 320 м2. Мешканців 3

Якими б не були тренди в інтер’єрі – класика вічна.

Про будинок можна говорити багато – це англійська класика, австрійська цегла, панорамні вікна, високі чотириметрові стелі, величні двері, вишукані сходи, які піднімаються до третього поверху.

Родзинка цього дизайну є прагнення до автентичності старовинних речей, яку обрамлює сучасність та вишукані елементи.

Основна ідея, якою ми притримувались, поєднання сучасної стилістики з історією минулого. Це головна риса еклектики. Це стиль, який поєднує в собі різні напрямки в дизайні. Ми поєднали нотки вишуканої класики в деталях і предметах, які об’єднують інтер’єр та сучасні м’які меблі

Заходячи в тамбур, ми зразу можемо відчути атмосферу будинку. Геометричним рисунком, який повторюється на стінах. Делікатна консоль для дрібних речей і абстрактна яскрава картина відзеркалюється у гардеробній шафі з геометричним рисунком та дерев’яним обрамленням в колір дверей.

Пілога покрита керамічною плиткою з геометричною порізкою, рисунок якої був розроблений дизайнерами проекту. На стелі, обрамленій високим багетом, звисає витончена люстра, яка задає характеру дизайну в цілому.

Величні двостворчасті двері запрошують нас у будинок.

Дальше ми потрапляємо в хол.

На нашу думку, хол – це душа будинку, і не можна допустити, щоб душа була темною і похмурою. Перед початком проектування, ми отримали велике приміщення з сходами та великою кількістю дверних проємів. Тому ми вирішили зробити їх в стилі англійської класики.

А двері у вітальню перебирають на себе всю велич розміром на оздобленням вітражним склом. Пофарбовані в сірий колір, який повторюється на вікнах та по всьому будинку.

Окрему увагу потрібно приділити їхній величності сходам, які піднімаються до третього поверху. Фоном для них стало панно на стіні по всій сходовій клітці. Освітлюються скляною люстрою, яка опускається з стелі горища до першого поверху.

Для того, щоб підтримати тематику сірого кольору на дверях, стіни оздобили декоративною штукатуркою.

Геометрія підлоги досягнута шляхом складної порізки керамограніту двох відтінків.

Кухня – це серце даного будинку і гордість його господині. Тут має збиратись вся сім’я. Зручно розташувані функціональні зони сприяють комфортній експлуатації. Ми маємо місце для приготуваня їжі, барну стійку, повноцінний обідній стіл з зоною телевізора та вінтажним масивним комодом зеленого кольору.

Цікавою особливістю приміщення є круглий еркер. Еркери – це завжди дуже затишне і наповнене світлом місце. Сюди ми вписали круглий обідній стіл, над яким розмістили складну геометричну люстру із золотим металом. На вікнах затишний текстиль, який підкреслює класику в інтер’єрі.

Стіни виконані в білому пофарбуванні і стали фоном для вишуканих меблів та освітлення. Стеля обрамлена масивним багетом з декоративними елементами, який доповнює стилістику інтер’єру.

У вітальню ми заходимо через високі двохстворчасті двері, з скліним вітражем. По обидві сторони симетрично опираються на стіни консолі з міналістичними світильниками на стіні. Кімната, як центр всієї композиції будинку, має особливий дизайнерський зміст, дух. По середині розмістились два великих зелених дивани, навпроти яких величіє камін оформлений в англійському стилі. Особливу увагу привертає старовинне дзеркало. Все це стоїть на автентичному паркеті, викладеному «ялинкою». Стіни насиченого сірого кольору із рамками, виконані молдингу – додають вишуканості вітальні, є хорошим фоном для картин та глибоких відтінків меблів.

Стеля обрамлена масивними багетами з декоративними елементами, пофарбовані в колір дверей. Люстри в центрі – сучасні. Вікна обладнані легкими гардинами, який ми реставруватимемо.

Коридор другого поверху повторює оформлення першого поверху. Піднімаючись, ми бачимо акцентну скляну люстру.

Спальня господарів велика і простора. Світло сірі стіни, рами з молдингу, в яких розміщені шпалери з імітацією тисненого мережива, високі темні багети – все це підтримує стилі класику та еклектику, якими оформлена спальня.

Велике сіре ліжко вдало відображається у великому круглому дзеркалі. І центр всієї композиції присвячений відпочинковій зоні в еркері з двома зручними кріслами. По середині столик, над яким звисає незвична люстра – ці сучасні декоративні елементи розбавляють строгий стиль спальні.

Велика спальня має чималенький гардероб, який ми отримали завдяки переплануванню. Тому, в самій кімнаті немає нагромаджень меблів.

PS: Даний проект викликає у нас почуття гордості. Нам випала можливість попрацювати з цікавими людьми, які володіють чудовим смаком і чітко знають чого хочуть. Наша команда отримала чимале від роботи з даним замовником і звісно цікавий досвід. Цей обєкт закохав нас – в класику, надихнув на нові звершення в дизайні. Дякуємо замовникам за їх терплячість і довіру до нашої комади.

Ми проектуємо майбутнє. Давайте ми створимо його і для Вас!

Розрахуйте вартість вашого проекту

Forest Greens квартира ЖК Парус Парк Dark apartment