Functional apartment

Тип приміщення Квартира Стиль Мінімалізм Площа 53 м2 Локація Львів Дата 2020

Квартира. Functional apartment.
Площа 53м2.

Open space – філософія відкритого простору, притаманна сміливим і відкритим людям, які готові розширити свій світогляд і подивитись на світ за межами закритої коробки.

Дизайн цієї квартири виконаний в стилі мінімалізм. Квартира насичена функціональними зонами, втілено багато деталей, які не кидаються в очі. Проте саме завдяки їм виникає гармонія. Оснащена багатьма технічними фішками. Теплі стіни та підлога, Система рекуперації та кондиціонування. В квартирі немає смарт-хауса, але багато елементів присутні, з них керування шторами, опаленням і вентиляцією через окремі додатки.

Квартира у світлих молочних стінах з частинами стін чорного матового кольору. Використали багато дерева на підлоговому покритті та меблях для збереження атмосфери домашнього затишку.

Коридор обладнаний двома гардеробами і комунікаційною кімнатою. Простір плавно переходить у вітальню.

У вітальні нас зустрічає великий диван з місцями для сидіння з обох боків. На стелі металева конструкція чорного кольору, яка починається з коридору і служить турніком, місцем для кріплення гамака чи крісла-гойдалки. Темні матові елементи повторюються на освітленні, меблевих конструкціях. Широкі панорамні вікна оздоблені чорними решітчастими шторами, які наповнюють простір світлом.

Кухня хоч невелика, але продумана до найменших дрібниць. Барна стійка виконує функцію обіднього стола. ЇЇ особливість в тому, що вона трансформується у панель на стіні – ми можемо її прибрати.

Робочий кабінет – частиною загального простору квартири. Обладнаний робочим столом і відпочинковою зоною, де можна попрацювати чи відпочити. Якщо завітали гості, можна трансформувати у додаткове спальне місце. А робочий стіл швидко розкласти до великого обіднього столу.

Інтер’єр спальні продовжує дизайну опен спейсу. Нічого зайвого, окрім сірих відтінків та м’якого світла. Особливу увагу слід звернути на продуманий нашими дизайнерами столик, який висовується з шафи. Виконує функцію туалетного столика.

У ванній кімнаті особлива гра текстур. Масивна плитка, що нагадує камінь, в поєднанні з деревом та теплою підсвіткою, дуже цікаво виглядає в дуеті з сучасною керамічною сантехнікою. Умивальник та тепла лава виконані з архітектурного бетону.

В санвузолі, окрім унітазу, розташувалися бойлер пральна та сушильна машини.

Розрахуйте вартість вашого проекту

Dark apartment Modern castle