Dark stone

Тип приміщення Квартира Стиль Функціоналізм , Модерн Площа 52 м2 Локація Львів Дата 2019

Квартира. Dark stone.
Площа 52м2.

Дизайн проект квартири в сучасному стилі розробляли для молодої сім’ї.

Змінивши планування, ми отримали опен спейс кухні та вітальні. Що дало нам змогу зроби загальний об’єднаний простір. Інтер’єр не обтяжений меблями й вони грамотно обіграні в інтер’єрі. Вмонтовані шафи по всій квартирі вмонтовані в ніші та мають прямі форми та приховані ручки.

Дизайн квартири насичений різноманіттям текстур та матеріалі, акцентом виступає яскрава текстура дерева та насичений смарагдовий відтінок. Таке рішення дозволило зробити простір більш «глибоким».

Функціональний коридор приховує в собі дві вмонтовані шафи, в одну з яких ми помістили пральну машину. Шафи вмонтовані, фасади плавно перетікать в стіни, не обтяжують простір меблям.

На підлозі сірий мармур, веде нас до кухні, де переходить на стіну та фартух. Не зважаючи на невелику площу квартири, ми змогли розмістити чималу кухню. Холодильник ми помістили в нішу і ти самим полегшили простір кухні.

Кухонні меблі доволі стримані, вдало писались у стиль квартири і служать фоном для насичених текстур

Обідній стіл, на фоні стіни з дерев’яною панеллю, візуально розділяє зони кухні та вітальні. Світильник над столом яскравий акцент на кухні.

Вітальня відділена підлоговим покриттям від загальної квартири. Стиль підтриманий дизайнерським рішенням облаштування кухні. Акцентом відпочинкової зони є диван на фоні сірої стіни. Композиція в зоні ТВ поєднує в собі підвісний комоді робочий стіл. Меблі вдало об’єднались темною смарагдовою стіною, виконаною декоративною штукатуркою.

Спальня спокійна, затишна, створена для релаксу. Використали спокійний тон, сірий та зелений, поєднавшись, створили цікаву атмосферу. Зробили декоративну дерев’яну панель на стіні позаду ліжка, де на її фоні звисає цікавий світильник. А особливим акцентом кімнати є велика яскрава картина.

Не забули і про гардеробну шафу, з світлими прямими фасадами і полицею на всю висоту для дрібниць

Ванна кімната пасує сучасному ритму життя, повторює стилістику всієї квартири. Наповнена скляною душовою кабіною, компактним умивальником та великими полицями для необхідного. Повторюється керамічна плитка на підлозі та стінах з сірого мармуру.

Ми твердо переконані, що оселя – це віддзеркалення її господарів. Ми створюємо індивідуальний дизайн для кожного!

Розрахуйте вартість вашого проекту

Дворівнева квартира м.Львів Holiday home