Beige house

Тип приміщення Квартира Стиль Мінімалізм Площа 58.5 м2 Локація Львів Дата 2020

Дизайн квартири Beige house
Площа 58.5 м2. Мешканців 1

Світла та легка квартира в стилі «мінімалізм» без навантаження зайвими деталями. Планування розроблене у вигляді open space. Це філософія відкритого простору, притаманна сміливим і відкритим людям, які готові розширити свій світогляд.

Коридор.

Площа вхідної зони 6м2, але за рахунок великих дзеркал простір візуально збільшується. Мінімалізм вимагає максимальної простоти ліній. Тому шафи в коридорі та по всій квартирі мають прямі форми та приховані ручки.

Передпокій плавно перетікає в кухню і вітальню, це надає відчуття простору. Шліфований бетон на стелі додає грубості у стриманій стилістиці квартири. Керамограніт на підлозі повторює структуру бетону на стелі, що поєднує елементи оздоблення.

Вхідний гардероб виконаний в строгому чорному кольорі, це надає йому справжнього шарму і строгого формату. Такий гардероб вимигатиме певного порядку.

Вітальня.

Світлий чистий інтер’єр вітальні збалансований пастельними кольорами, чорними матовими поверхнями, які ідеально поєднались з фактурою дерева та жовтими і помаранчевими акцентами у меблях. Білого кольору в цьому проекті чимало, саме він є гарним фундаментом для того, аби інтер’єр був легким.
Об’єднуючим елементом у квартирі слугують дерев’яні планки. Цей елемент повторюється в передпокої та вітальні, таким чином об’єднує інтер’єр в єдиний алгоритм з взаємопов’язаними деталями.

Кабінет.

Вітальня межувала з балконом. Його призначення ми дещо змінили, перетворивши на кабінет з робочим місцем та зоною для читання.

Кухня-студія насичена функціоналом і комфортом, виконана в стриманих чорно-білих кольорах. Оснащена усім необхідним кухонним комплектом, барна стійка з міні баром, яка виконує функцію обіднього стола.

Санвузол обладнаний всім необхідним. Великим меблевим комплектом, куди ми вмонтували пральну машину. Стіни оздоблені керамічною плиткою в двох кольорах і чорною декоративною штукатуркою яка використана на стелі і стіні. Керамограніт на стіні і підлозі повторює структуру бетону як в кухні і передпокої на підлозі. Вся увага припадає помаранчевій плитці виробника 41zero42

Спальня викона в контексті дизайну усієї квартири. Приємного кольору стіни у цій кімнаті не обтяжені додатковими фасадами. Гардеробна шафа з акуратними дерев’яними фасадами. Ліжко та приліжкові тумби позбавлені масивності.

Розрахуйте вартість вашого проекту

Graffiti gray Holiday home