спеціальні пропозиції

Планування інтер’єру

Раніше, приходячи в гості, ми не сильно відчували різницю в інтер’єрі, так як планування квартир були дуже схожі. Телевізор на тумбочці, навпроти нього диван, з боків – два крісла, шафа, що стоїть в кутку, розкладний стіл. Напевно, читаючи цей опис, багато хто пригадав відразу кілька квартир, де колись бували.
Сучасному суспільству притаманне дещо інше ставлення до організації житлового простору. Сьогодні у фаворі не традиції, а креатив і унікальність. Тому планування інтер’єру часто доручають професіоналам, які знають всі тонкощі новомодних тенденцій й оригінальних дизайнерських рішень.

планування

Планування квартири: з чого почати

Перш ніж звертатися до фахівців, Ви повинні чітко сформулювати основні вимоги до передбачуваного інтер’єру. Для цього необхідно визначитися з:

  • кольоровою гамою;
  • призначенням приміщення (будинок для молодої пари з дітьми, кімната підлітка, гостьовий будиночок);
  • загальним стилем.

Не забувайте також, що планування квартири – це проект, який створюється на основі особливостей Вашого способу життя, тому не забудьте поділитися своїми особистими перевагами і особливостями. Припустимо, якщо Ви любите влаштовувати гучні вечірки або з Вами буде жити вісім кішок, то це обов’язково слід врахувати в проекті

Стандартні планування квартир: новий підхід

Якщо Ви проживаєте в звичайній «хрущовці» або «сталінці», це не означає, що Вам не судилося стати володарем комфортабельного сучасного житла з незвичайним дизайном. Багато жителів України живуть у будинках, побудованих в минулому столітті, але давно поміняли традиційний радянський інтер’єр на стильне креативне планування.

Фахівці компанії NVB Arhitects Studio допоможуть перетворити звичайну пересічну квартиру у Вашу гордість і місце, де Ви з задоволенням будете проводити час в затишній комфортній обстановці, радо приймаючи гостей.

Планування будинку або особняка

Ми також працюємо з масштабними проектами, які передбачають створення проекту заміського котеджу або особняка. У цьому випадку особливо важливо заручитися підтримкою професіоналів на стадії планування, адже великий простір дуже важко самостійно правильно і гармонійно використовувати, не забуваючи при цьому про складні багаторівневі системи комунікацій.

Компанія NVB Arhitects Studio допоможе в будівництві або переплануванні будь-якого об’єкта не тільки на території Львова, а й інших міст. Оформивши заявку онлайн, Ви зможете співпрацювати з нами дистанційно з будь-якого населеного пункту країни (Київ, Харків, Ужгород, Івано-Франківськ і т.д.).

Професійні перепланування квартир

Коли справа стосується кардинальних змін в інтер’єрі, ризикувати небезпечно. Звичайно, всі знають про недоторканність несучих стін, загальні правила організації водо- та електропостачання в житловому приміщенні, складнощі з видозміною фасадів. Але, крім цього, існує безліч інших будівельних, інженерних, дизайнерських прийомів і норм, які дозволяють виконувати якісні та функціональні перепланування квартир.

Звернувшись до професіоналів, Ви без ризиків реалізуєте всі свої інтер’єрні задумки, а також отримаєте ряд корисних і важливих порад, які зможуть значно підвищити комфортність і практичність нового житла.

Ми з радістю допоможемо зробити зміни у Вашому житті по-справжньому яскравими і безклопітними. Ласкаво просимо в нове життя разом з NVB Arhitects Studio!

Замовити послугу