+38 (097) 511-40-24
Menu
Тренди 2020: стильний чорний в інтер'єрі оселі
5 April 2020

Чорний колір сьогодні актуальний, і, здається, його популярність навіть не думає зменшуватися. Тому на цей колір варто звернути увагу і в інтер’єрі домівки, навіть якщо спершу здається, що його важко доречно використати у квартирі чи будинку.

Чорні акценти

Кілька чорних «штрихів» і акцентів іноді можуть стати тією деталь, яка прикрасить, об’єднає і змусить заграти новими фарбами весь інтер’єр. Не бійтеся використовувати чорні деталі, як це роблять скандинави. Це може бути ваза, чорна рамка для фотографій, картина на стіні, настільна лампа або свічник – невеликі дрібниці іноді здатні змінити вигляд загальної картини. А особливо, якщо мова йде про чорний колір.

Кухня з чорними деталями з проекту “Скандинавські мотиви” від NVB Architects-Studio

Чорний на кухні

Чорна кухня завжди справляє цікаве враження. Але не кожен готовий до такого експерименту. Та це не має вас зупиняти, адже іноді для ефекту достатньо одного чорного кухонного острова або, наприклад, тільки нижніх шаф.
Їх можна доповнити ручками, змішувачами, раковиною і побутовою технікою в чорному кольорі. Але якщо ви не готові і такого, тоді придбайте чорний холодильник, витяжку або хоча б чорний посуд – ефект все одно буде приголомшливим.

Кухня з чорними фасадами нижніх шаф з проекту “Beige house” від NVB Architects-Studio

Чорні стіни

Такий вибір можуть зробити лише справжні сміливці. Але такі стіни обов’язково будуть виглядати стильно й ефектно. Можна доповнити такий інтер’єр яскравими акцентами або, навпаки, врівноважити кухонними фасадами сріблясто-сірого кольору, натуральним деревом і живими рослинами – соковита зелень буде мати гарний вигляд на такому тлі! Якщо чорних стін вам мало, додайте кілька чорних стільців до обіднього столу або пофарбуйте в чорний колір віконні рами.

Стіна чорного кольору у спальні з проекту “Functional apartment” від NVB Architects-Studio

Чорні меблі й текстиль

Чорні меблі завжди виглядають стильно і обов’язково звертають на себе увагу. До того ж такі меблі можуть бути головним акцентом вашої кімнати. Це може бути крісло або диван в чорній шкірі, стіл, комод або сервант.

Чорні меблі в інтер’єрі вітальні з проекту “Holiday home” від NVB Architects-Studio

 

Попри те, що чорний колір в інтер’єрі вважають дуже сміливим та навіть бунтівним, якщо правильно використати його в основному стилі оселі, ви отримаєте ексклюзивне та стильне помешкання.

Read also:

Go to blog

Let's get in touch

attach file

Thank you! Your request has been sent.

Submit an application and receive a gift