+38 (097) 511-40-24
Menu
5 найважливіших помилок в оформленні інтер'єру
2 April 2020

Психологи вважають, що оновлення інте’єру чудово вливає на наше емоційний стан. Та інколи, коли ми дивимося на готовий результат відчуваємо гнів і розчарування. Усе це через типові помилки, які ми робимо. Тому щоб врятувати свій настрій ось підказки, чого не варто робити під час оформлення інтер’єру.

1. Погано продумане зберігання речей

Ваша оселя повинна бути не тільки красивою, але й практичною. Саме тому таким важливим є зберігання найрізноманітніших складових побуту – від великогабаритних предметів до дрібних речей. перед початком ремонту потрібно уважно продумати всі дрібниці: де ви будете зберігати зимовий одяг, взуття та прикраси, а де тримати порохотяг, прасувальну дошку або велосипед. Можливо, варто купити ліжко з додатковим ящиком для постільної білизни, обладнати додаткові полиці в порожній ніші на кухні або облаштувати лаунж біля вікна, під яким буде ховатися місткий ящик.

2. Чіплятися за старі речі

Інколи в домі буває настільки багато різноманітних речей, які важко помістити, навіть якщо правильно продумати місця для зберігання речей. Люди часто роблять одну серйозну помилку: не хочуть розлучатися зі старими речами, якими більше не користуються. Головний експерт з порядку Марі Кондо не випадково закликає регулярно влаштовувати ревізію свого господарства – інакше ви ризикуєте покритися непотрібним мотлохом.

3. Гнатися за усіма трендами

Ми всі хочемо наслідувати моду і бути в курсі актуальних тенденцій. Але одна справа стежити за трендами, і зовсім інше – намагатися набити своє житло усім наймоднішим. Робіть ставку на вічну класику, яка пройде випробування часом, уникайте швидких трендів. Якщо вам дійсно хочеться чогось яскравого і трендового, впроваджуйте його в інтер’єр невеликими порціями: нехай це буде ваза, кераміка, крісло або арт-об’єкт.

4. Заставляти меблями всі стіни

Розставити всі меблі уздовж стін – одна з поширених помилок в оформленні кімнат. Особливо це погано для довгих, витягнутих приміщень. Якщо дозволяє планування, можна скористатися однією дизайнерською хитрістю: відсунути диван або крісло від стіни й залишити за ними прохід – це дозволить створити ілюзію більшого простору. Стіл в центрі залу також дасть простору і відчуття “повітря”.

5. Копіювати чужий стиль

Ваш дім – відображення вашої індивідуальності, а не копіювання чужих інтер’єрів які ви підгледіли в модному журналі або в будинках улюблених зірок. Визначте, що для вас дійсно важливо, що подобається, а що ні – не має сенсу переносити «під копірку» чиїсь ідеї. Коли ви знайдете свій власний стиль – ви зрозумієте, якою хочете бачити свою оселю.

Read also:

Go to blog

Let's get in touch

attach file

Thank you! Your request has been sent.