Дизайн лоджії

Облаштування балкона – сьогодні одна з найпопулярніших дизайнерських послуг в Україні, а особливо в Києві. Це недивно – адже лоджія може стати чудовим затишним куточком, де можна розслабитися після важкого дня, насолодитися запахом квітів, провести час в приємній компанії і просто поспостерігати за перехожими.

балкон

Дизайн балкона – вдихніть в приміщення нове життя

Часи, коли слово «балкон» було синонімом комори, давно пройшли. У наші дні свіжий дизайн балкона – широкий простір для реалізації ваших креативних ідей і бажань. В цілому, стиль балкона повинен відповідати загальному оформленню квартири. Це означає, що в першу чергу слід акуратно і відповідально вибирати матеріали.
Наприклад, лоджія в стилі «модерн» виглядатиме безглуздо і недоречно в класичному «радянському» житлі. Оновити дизайн лоджії – відмінний спосіб здійснити мрію і отримати у власній квартирі маленький острівець насолоди.

При облаштуванні лоджій, балконів, веранд, дизайнер в першу чергу приділяє увагу побажанням клієнта. Жителі квартир все частіше хочуть замовити гарне оформлення і організувати простір в цих приміщеннях. Так народжуються чудові і унікальні ідеї, наприклад, дизайн лоджій під робочий кабінет.

Дизайн балконів – від простого до складного

Можна обійтися найпростішим оновленням, яке, тим не менш, істотно освіжить ваш балкон – використовувати євровагонку або пластик. Однак краще зважитись на щось більш масштабне. Відмінне рішення, яке сьогодні дуже популярно – це балкон-сад. Такий дизайн балконів потребують особливого покриття підлоги, але всі витрати – ніщо в порівнянні з враженнями від оновленого приміщення.
Оптимальний варіант – викласти підлогу плиткою з кераміки або кам’яними пластинами, а зверху розмістити бамбукові рогожі або ткані килими. Ще одне гарне рішення – підлога з коркового дерева. Таке покриття має природний зовнішній вигляд, а також є екологічно чистим і забезпечує відмінну термоізоляцію.

Актуальний дизайн балкона передбачає оформлення стін подібно підлозі, тобто під кераміку або цеглу. Якщо такий варіант неприйнятний, то можна пофарбувати поверхні , перед цим поштукатуривши їх. Також можна залишити стіни білими – це ідеальне рішення, якщо на їх фоні ви розташуєте рослини, меблі або фото в рамках.

Професійний дизайн лоджій від NVB

Довірте дизайн балконів і лоджій нашим фахівцям. Ви зрадієте швидким термінам і якістю виконаних робіт! Ознайомитися з фото прикладів наших робіт можна на сайті. Наш центральний офіс розташований у Львові, проте ми надаємо послуги по всій країні – в Івано-Франківську, Тернополі та інших містах.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн кухні Дизайн коридору