Дизайн вітальні

Вітальня – вважається центральним приміщенням будь-якого житла. І це неспроста, оскільки саме у вітальні влаштовуються прийоми, посиденьки з друзями, збираються застілля і відпочиває вся родина. Саме тому дизайн інтер’єру вітальні повинен бути продуманий до дрібниць.

вітальня

Дизайн вітальні в квартирі

У невеликій квартирі вітальня може одночасно служити спальнею, робочим кабінетом. Правильне зонування приміщення допоможе буквально поєднати непоєднуване. Функціональність, краса і зручність – ось три основні критерії, яким повинен відповідати дизайн вітальні в будинку.

Оскільки вітальня кімната є мало не найпросторішою в будинку, її перетворення доставить лише задоволення будь-якій людині. Вибір колірної гами, основних зон, невеликих аксесуарів в приміщенні здатне принести позитивні емоції, адже такі зміни завжди приємні. А вже якщо за справу візьмуться фахівці з NVB Arhitects, що встигли розробити не один дизайн віталень, захопленню клієнта не буде меж.
Простір центральної кімнати в будинку або квартирі дозволяє з легкістю втілити будь-які, навіть найсміливіші ідеї, використовуючи для цього різноманітні дизайнерські прийоми і архітектурні форми. В арсеналі наших фахівців таких прийомів знайдеться чимало. Розробка інтер’єру, унікальний дизайн вітальні у Львові, Києві, Івано-Франківську, а також співпраця з компаніями по всій Україні – ось у чому полягає основний принцип успіху студії NVB Arhitects.

Дизайн віталень для заміських будинків

У великому будинку або заміському котеджі вітальня являє собою простору кімнату, яку легко вдосконалити, розділивши на функціональні зони. Таким чином можна отримати простір, на якому будуть вдало поєднуватися місце для прийому гостей і перегляду телевізора, їдальня або навіть бібліотека. Надзвичайно затишно виглядатимуть сімейні фото, розвішані на стіні або розставлені на полицях. Але краще замовити однотипні рамки, відтінок яких буде гармоніювати з колірним рішенням всієї кімнати.

Дизайн вітальні в будинку руками професіоналів

Розробити дизайн кімнати вітальні можна і самостійно за прикладом креслень і картинок з Інтернету. Але, все-таки, краще доручити цю відповідальну справу фахівцеві. Людина, що має досвід у цьому питанні, зможе створити неповторний, оригінальний інтер’єр, враховуючи всі побажання клієнта, функціональні можливості приміщення.
На відміну від дизайну вітальні в квартирі, тут є де розвернутися фантазії. Сучасні технології та багаторічний досвід роботи дозволяє фахівцям з NVB Arhitects творити дива і перетворювати навіть непримітні приміщення в щось стильне і неперевершене. Переглянути перелік вже виконаних робіт компанії можна на фото, які зібрані на сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн кабінету Дизайн ванної кімнати