Дизайн кухні

Дизайн інтер’єру кухні – важливий, як і оформлення іншого приміщення в будинку. Саме кухня вважається серцем кожного житла, і саме в ній відбувається чарівне дійство по перетворенню звичайних продуктів в кулінарний шедевр. І для того, щоб процес приготування приносив власникові будинку задоволення, дизайн кухонного простору має бути продуманий максимально старанно.

кухня

Дизайн кухні

Кожна господиня в Україні погодиться, що простір для приготування їжі повинен бути не тільки красивим, але і зручним. Наявність шаф для посуду, вбудованої побутової техніки, усіляких кухонних корисностей – запорука спокійних нервів і смачної їжі. Тому, розробляючи дизайн кухні в будинку, в першу чергу слід звертати увагу на доступність предметів першої необхідності. З’єднати максимальну функціональність з мінімальною завантаженістю приміщення не всім під силу, тому краще це питання довірити професіоналам.

Дизайн інтер’єру кухні

У будь-якій точці країни, будь то Івано-Франківськ, Київ або Запоріжжя, знають, що перш ніж приступати до модернізації кухонного приміщення, слід все ретельно продумати, передбачити кожну деталь. І ніхто не зробить це краще за дизайнерів студії NVB Arhitects, які вже не перший рік успішно здійснюють дизайн кухні в квартирі і перевтілюють будь-які інші приміщення.

При облаштуванні кухонного простору майстри компанії в першу чергу звертають увагу на наступне:

 • функціональність: сучасна кухня неможлива без наповненості побутовою технікою, посудом і іншими корисними атрибутами;
 • практичність: нічого зайвого – ось основне правило вдалого дизайну кухні у Львові чи іншому місті;
 • затишок: без нього, звичайно ж, нікуди; доповнити інтер’єр можуть сімейні фото в рамках, дбайливо розвішані на стіні.

Сучасний дизайн їдальні

Для досягнення максимальної комфортабельності кухонний простір можна розділити на наступні зони.

 1. Робоча зона
  Тут повинні розташовуватися: мийка, варильна поверхня, духовка, меблі, на яких виконується основна частина роботи з приготування. Матеріали, що використовуються при оформленні зони, повинні легко митися і не піддаватися впливу вологи і тепла, тому краще замовити міцну стільницю і меблі з натурального дерева.
 2. Зона прийому їжі
  Тут встановлюється обідній стіл. Якщо дозволяє простір, зона прийому їжі може бути перенесена в інше приміщення, наприклад, у вітальню кімнату. Дизайн їдальні повинен відповідати загальному стилістичному рішенню приміщення.
 3. Зона для зберігання кухонного інвентарю і продуктових запасів
  Зручні ящики і стелажі – найоптимальніший для цього варіант. Як правило, для зберігання запасів використовують окремі комори, але дозволити собі таку розкіш можуть тільки власники великого житла. У малогабаритних квартирах доведеться обійтися мінімальним простором. А зробити його функціональним допоможуть усілякі шафки, фото яких можна знайти в будь-якому меблевому каталозі.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн ванної кімнати Дизайн лоджії