Дизайн кухні

Дизайн інтер’єру кухні є на стільки ж важливим, як і оформлення будь-якого іншого приміщення в будинку. Саме кухня вважається серцем кожного житла, і саме в ній відбувається чарівне дійство по перетворенню звичайних продуктів в кулінарний шедевр. І для того, щоб процес приготування приносив власникові будинку задоволення, дизайн кухонного простору має бути продуманий максимально старанно.

кухня

Дизайн кухні

Кожна господиня в Україні погодиться, що простір для приготування їжі повинен бути не тільки красивим, але і зручним. Наявність шаф для посуду, вбудованої побутової техніки, усіляких кухонних корисностей – запорука спокійних нервів і смачної їжі. Тому, розробляючи дизайн кухні, в першу чергу слід звертати увагу на доступність предметів першої необхідності. З’єднати максимальну функціональність з мінімальною завантаженістю приміщення не всім під силу, тому краще це питання довірити професіоналам.

Дизайн інтер’єру кухні

Усі ми знаємо, що перш ніж починати модернізацію кухонного приміщення, слід все ретельно продумати та передбачити кожну деталь. І ніхто не зробить це краще за дизайнерів студії NVB Architects, які вже не перший рік успішно реалізують дизайни будь-яких приміщень.

При облаштуванні кухонного простору майстри компанії в першу чергу звертають увагу на наступне:

  • функціональність: сучасна кухня неможлива без наповненості побутовою технікою, посудом і іншими корисними атрибутами;
  • практичність: нічого зайвого – ось основне правило вдалого дизайну кухні у Львові чи іншому місті;
  • затишок: без нього, звичайно ж, нікуди; доповнити інтер’єр можуть сімейні фото в рамках, дбайливо розвішані на стіні.

Дизайн маленької і великої кухні

В залежності від площі вашого кухонного приміщення, дизайнери пропонують кілька прийомів, щоб зробити його функціональним і візуально не нагромадженим.

Маленька кухня

Верхні шафи в маленьких кухнях завжди слід робити заввишки до самої стелі. Без такої прогалини в просторі дизайн маленької кухні виглядає монолітно і меблі не сприймаються як навішані на стіну коробки. Таким чином не буде стояти питання з маскуванням вентиляційної труби від витяжки, а також не буде накопичуватися пил і жир.

Стильний дизайн досягається грамотним плануванням, підбором матеріалів, меблів та техніки і зовсім не залежить від розмірів вашої кухні.

Велика кухня

Не існує ніяких обмежень для способів розміщення меблів. Обмежувати ваш з дизайнером політ фантазії може тільки бюджет. Та не залежно від того, якому стилю в дизайні ви надаєте перевагу, найчастіше на великих кухнях розставляють шафи і техніку у вигляді літери «Г» або «П».

Цікавим рішенням зараз є використання барної стійки і високих табуретів до неї, як розділ кухонної зони і їдальні. Такий вибір розділення зон виглядає сучасно, гармонійно і візуально не забирає простір з приміщення. Вартість стійки і стільців може бути різною, головне визначитись з розмірами і матеріалом, з якого ці меблі виготовлять.

Сучасний дизайн їдальні

Для досягнення максимальної комфортабельності кухонний простір можна розділити на наступні зони.

Робоча зона

Тут повинні розташовуватися: мийка, варильна поверхня, духовка, меблі, на яких виконується основна частина роботи з приготування. Матеріали, що використовуються при оформленні зони, повинні легко митися і не піддаватися впливу вологи і тепла, тому краще замовити міцну стільницю і меблі з натурального дерева.

Зона прийому їжі

Тут встановлюється обідній стіл. Якщо дозволяє простір, зона прийому їжі може бути перенесена в інше приміщення, наприклад, у вітальню. Дизайн їдальні повинен відповідати загальному стилістичному рішенню приміщення.

Зона для зберігання кухонного інвентарю і продуктових запасів

Зручні ящики і стелажі – найоптимальніший для цього варіант. Як правило, для зберігання запасів використовують окремі комори, але дозволити собі таку розкіш можуть тільки власники великого житла. У малогабаритних квартирах доведеться обійтися мінімальним простором, а наші професіонали зроблять його максимально функціональним.

Дизайн кухні в квартирі та приватному будинку

Ми не знаємо, якою нерухомістю ви володієте – квартирою, чи особняком – та у багатьох будинках кухня спроектована відносно типовим способом. Але кожен власник, незалежно від того, яке у нього планування кухні, хоче втілити в цьому просторі власні ідеї.

Кухня в квартирі

Основною задачею дизайнерів завжди є збереження простору і світла. Найперше, що варто зробити перед початком ремонту – це правильно вибрати форму гарнітура. Головне при виборі враховувати не тільки квадратуру кухні, але і її форму.

Якщо площа кухні в квартирі більше 10 м2, то пряма форма гарнітура не так вже й зручна. А все тому, що в ній периметр так званого робочого трикутника є найдовшим. Робочий трикутник – це невидимий оку трикутник, вершини якого розташовані в таких точках як холодильник, мийка і плитка. Сам процес готування займатиме у вас більше часу, якщо довжина сторін цього трикутника є надто великою.

Якщо кухня про квадратуру маленька, не більше 8 м2, то форма гарнітура не має значення. І у всіх варіантах форм, сам робочий трикутник буде мінімальний. Інтер’єр таких кухонь створює іншу проблему: як вмістити на її площі все, що потрібно для зберігання та готування продуктів. Ідеї і поради NVB Arсhitects-Studio допоможуть вам визначитись з оптимальним дизайном вашої кухні, якого б розміру вона не була.

Кухня в приватному будинку

Якими особливостями відрізняється кухня приватного будинку:

  • В приватних будинках в кухні зазвичай більше, ніж одне вікно, що додає цьому приміщенню додаткового світла і відчуття простору;
  • Ви можете самі вибирати, де бути розташована робоча зона;
  • Якщо кухня у вашому будинку доволі велика, то тут є сенс продумати місце для їдальні;
  • У випадку нетипового планування приміщення, дизайнери допоможуть вам обіграти його таким чином, щоб підкреслити ваш стиль і смак, але при цьому подбати про всі деталі стосовно функціональності.

Велика кухня може мати нестандартну форму, бути холодним кутовим приміщенням або належати до частини гостьової кімнати чи вітальні – всі ці нюанси сильно впливають на вибір способу комплектації меблів, але дизайнери NVB Arсhitects-Studio знають, як допомогти вам у будь-якій ситуації.

Ціна дизайну кухні у Львові

Сучасний дизайн кухні включає в себе безліч незвичайних ідей і оригінальних дизайнерських рішень. Але всі вони зводяться до одного – кімната повинна бути стильною, комфортною та функціональною. Крім того, дана кімната повинна мати в собі і високі технології. З цим ніяких проблем немає, адже сучасна техніка прекрасно виглядає в комбінації з різними дизайнами, а також може бути прихованого типу (такий варіант коштує дорожче).

Що стосується меблювання, то воно підбирається з урахуванням ергономіки і естетики, незалежно від того, маленька кухня або велика. Адже навіть в приміщенні площею 4-8 квадратних метрів можна легко розмістити все кухонне приладдя за допомогою висувних конструкцій з безшумними механізмами відкривання.

Ціна дизайну завжди залежить від багатьох нюансів: площа приміщення, кількість техніки, матеріали меблів, а також використання деяких елементів меблів і декору ручної роботи.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн ванної кімнати Дизайн лоджії