Дизайн коридору

Правильний дизайн коридору квартири – це те, над чим ламають голову багато власників, як малометражного житла, так і просторих будинків в Україні та за її межами. Що ж зробити, щоб ці, нічим не примітні вузькі приміщення заграли новими фарбами і стали повноцінною частиною житлового простору?

коридор

Дизайн коридорів в малогабаритних квартирах

Дизайн інтер’єру коридору, вірніше, його організація, з багатьох причин досить клопітке заняття. Починати оформлення цього приміщення краще з підбору колірного рішення. Так уже склалося, що в Києві, Івано-Франківську, Львові та інших містах країни переважають житлові будинки, побудовані за єдиним типом. Планування квартир у цих будинках, м’яко кажучи, не зовсім вдале, та й квадратура страждає. Як правило, для невеликих і вузьких коридорів вибирають світлі відтінки, щоб максимально візуально розширити і збільшити приміщення. Але якщо коридор досить просторий, можна використовувати більш насичені кольори для декорування стін. Стелю краще залишити світлою, щоб дизайн коридору в квартирі не тиснув надлишком елементів.
Повністю перетворити простір допоможуть геометричні елементи. Краще уникати дрібних і строкатих візерунків, а ось смужка на стінах і підлоговому покритті вітається. Слід пам’ятати, що горизонтальні смуги візуально опустять стелю, а от з вертикальними кімната виглядатиме вище.

Дизайн коридору в квартирі або будинку

Відмінним варіантом повного перевтілення коридору може стати його розділ на зони або фрагменти. Для цього використовуються різноманітні панелі, карнизи, молдинги. Будь-які декорації будуть виглядати чудово у поєднанні із вдало підібраним підсвічуванням.
Дизайн коридорів з розділом на зони – понад клопітна справа. Для її втілення на підлогу укладається плитка різних типів, використовується різний декор для стін. Як один з варіантів – розділення приміщення на два окремих з відповідним оформленням інтер’єру. Допомогти в такому перевтіленні можуть декоративні перегородки, арки, фото яких сьогодні можна знайти на нашому сайті.
Крім того, саме призначення коридору може бути змінено. Відмінним варіантом стане перевтілення звичайного коридору в бібліотеку. Для цього, всього-навсього необхідно замовити спеціальні стелажі для книг, враховуючи розміри приміщення. Такі стелажі можуть послужити не тільки сховищем книг, але і прекрасним стендом для сімейних фото, статуеток і інших гарних речей.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн лоджії Дизайн спальні