Дизайн спальні

Спальна кімната не даремно вважається особливим місцем для відпочинку і сну. Тут найголовнішими є затишок і зручність усіх елементів декору та меблів. Оформляти спальню варто саме таким чином, щоб перебування у ній допомагало вашому розслабленню. Тут не потрібно яскравих акцентів чи чудернацьких декорацій, а лиш гармонійне поєднання кольору і стилю. Ознайомитись з чудовими прикладами оформлення спалень ви можете на нашому сайті, а також дізнатись більше про особливості дизайну цього типу кімнат.

спальня

Дизайн для спальні – стиль особистого простору

Спальні кімнати поділяються на такі види:

  • ізольована спальня з власною ванною і санвузлом;
  • гостьова спальня з приєднаним гостьовим санвузлом;
  • дитяча спальня.

Перший тип – це ізольована кімната в квартирі або будинку. Дизайн для спальні можна зробити будь-яким, не прив’язуючись до стилю всього інтер’єру. Приєднані до кімнати ванна і санвузол завжди поєднані. Таке рішення дозволяє господарям будинку отримати простір тільки для себе, тому воно дуже актуальне для тих, хто живе разом з дітьми чи великим складом родини на одній житловій площі.

Гостьова спальня з приєднаним санвузлом – це чудове рішення, яке дозволить вашим гостям відчувати себе як вдома. Завдяки наявності такої кімнати відвідувачам не доведеться блукати вночі по коридорах в пошуках ванної, до того ж вони почуватимуться розкуто на чужій території.

Дитяча кімната – це приміщення, яке належить тільки дитині. Сьогодні модно робити особливий дизайн таких спалень, і Львів – серед тих міст, де ви можете замовити цю послугу. Власна кімната – це мрія кожної дитини, адже це той особистий простір, в якому закладається фундамент для майбутніх успіхів у житті.

Кращий дизайн спальні

Незалежно від того ваша кімната маленька чи велика, ваш улюблений стиль оформлення офіційний або невимушений, чи вам до вподоби найновіші тренди дизайну, спальня повинна бути вашим улюбленим приміщенням у домі. Саме тут можна розслабитись і почуватись невимушено та зручно.

Прийом, коли стіна в головах ліжка оформляється якимось зображенням з перспективою, як правило, використовують в невеликих приміщеннях. Але він виправданий і в тих випадках, коли треба врівноважити досить насичений і темний відтінок стін. Та не зважаючи на розмір, одним з найпопулярніших напрямків дизайну і декору сьогодні є мінімалізм.

Мінімалістичні дизайни зовсім не означають, що у вашій спальні не буде нічого, крім ліжка і шафи. Такий стиль може поєднувати в собі як високотехнологічний хай-тек з відтінками металу і всілякими новинками в дизайні, так і етніку, яка має в основі наближеність до природи. Тут акцент робиться на невеликих яскравих деталях, як от декоративні подушки на ліжку, цікавий вазон на тумбі чи картині на стіні. Основним залишається дотримання ненав’язливості у кольоровій гаммі дизайну.

Далі слід подумати про функціональність інтер’єру – чи хочете ви виділити місце для зберігання речей в спальні – а також продумати формат спального місця. Не варто забувати і про можливості природного світла: якщо його недостатньо, потрібно передбачити комфортні сценарії освітлення.

Компанія NVB виконує весь спектр послуг дизайнерського проектування. У нас на сайті ви знайдете фото виконаних проектів. Неважливо, в якому місті ви живете – Івано-Франківську, Львові чи будь-якому іншому, адже ми працюємо по всій території України. Звертайтесь, і у вас буде ідеальна спальна кімната!

Зонування спальні

Для того, щоб виокремити одну або декілька зон у своїй спальні, варто спершу обговорити з дизайнером, які саме секції ви хочете мати. Деякі люди, наприклад, хочуть організувати в своїй кімнаті робочу і/або релакс-зони. Звісно ж, у вашій спальні можна зробити обидві, але все залежить він розміру приміщення.

За допомогою негабаритних алюмінієвих конструкцій, або зведених гіпсокартонових стін, можна створити спеціальну нішу в стіні, яка слугуватиме вам кабінетом, тобто, робочою зоною. Тут можна розмістити стіл, стілець, робочий комп’ютер, книги і будь-які атрибути, які допоможуть вам займатися своєю справою. Якщо ж ви бажаєте повної ізоляції, то таку конструкцію можна відгородити ще шторою з цупкої тканини, яка слугуватиме чимось на кшталт дверей.

У просторій спальні відмежувати місце для спання від зони відпочинку, або ж навіть вітальні, можна книжковою шафою. Такий варіант гармонійно виглядає в квартирах будь-якого стилю і додають оселі затишку.

В останній роки популярним стало створення в великих спальнях ванної кімнати (зазвичай об’єднаної з туалетом). Цей цікавий варіант доречно виконувати зі спеціального скла, яке може ставати непрозорим при певному включеному режимі. Завдяки прозорості «стін» не втрачаєтеся відчуття простору вашої спальні і не бракує денного світла.

Замовити дизайн спальні у Львові

У спальні, як і в будь-який інший кімнаті вашого дому, повинні панувати охайність і організованість. Грамотно організувати простір кімнати у Львові допоможе NVB Arсhitects-Studio. Ми допомагаємо досягти максимального комфорту навіть у спальнях з невеликою квадратурою за допомогою вбудованих деталей інтер’єру і меблів-трансформерів. Головним правилом зручної і затишної спальної кімнати є ненагромадження зайвим, чи-то декораціями, чи меблями. А ознайомитись з роботами нашої команди ви можете на нашому сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн коридору Дизайн кабінету