Дизайн ванної кімнати

Ванна кімната – перестала бути виключно практичним приміщенням – останнім часом вона набула абсолютно нової, нетипової функціональності. Які ж нинішні тенденції проектування ванних в Україні? Використовуючи актуальні облицювальні матеріали і сучасну сантехніку, можна створити не просто кімнату, а істинний шедевр дизайнерського мистецтва.

ванна

Дизайн ванної кімнати – сучасний напрям мистецтва

При наявності вільного місця в квартирі ванна легко перетворюється із звичайного сантехнічного вузла в приміщення з міні-лазнею або невеликим басейном. Просторі кімнати дозволяють розташовувати в ній не тільки звичні елементи, на зразок душової кабіни, але  й пральну машинку та кілька окремих раковин. Не дивно, що дизайн ванних кімнат – величезний простір для творчості. Деякі господарі будинків воліють замовити собі окрему душову для тварин, а інші власники обладнують у ванній повноцінний спа-салон. Але головним призначенням ванної кімнати залишаються водні процедури, тому функціональним елементам приміщення, тобто душової кабіни, ванної та іншим елементам приділяється чимало уваги.

Дизайн ванної кімнати – дуже затребувана послуга в Києві та інших містах. При плануванні реорганізації або облаштуванні з нуля необхідно визначитися з колірною гамою кімнати. Вибрати колірні рішення для приміщення – значить фактично вирішити велику частину питань перед реалізацією проекту. Багато людей віддають перевагу звичайній світловій розмальовці, інші хочуть відійти від буденних варіантів на користь інтер’єру в приглушених тонах. Хтось експериментує, вибираючи соковиті відтінки і дивовижні форми. Так чи інакше, вийде ванна кімната, дизайн якої буде неповторним.

Дизайн ванних кімнат – реалізація ваших ідей

Оформлення даного приміщення може стати джерелом втілення Ваших бажань та сміливих креативних ідей. Чудовий варіант – контраст теплих деревних тонів і блакитної морозної плитки для оздоблення простору всередині душової кабіни. Додатковий ефект надає використання різних видів освітлення. Такі незвичайні колірні рішення можуть змінити усталені погляди на те, яким повинен бути дизайн інтер’єру ванної кімнати.
Ванна буде виглядати привабливо за рахунок змішування теплих, ніжних тонів різної глибини.

Якщо при цьому оригінально розташувати настінні освітлювачі, то в кімнаті створиться позитивна атмосфера. Що може бути краще, ніж почати новий день в такій душевній обстановці? Заряд бадьорості та оптимізму на весь день гарантований.
Компанія NVB виконає для Вас  неповторний дизайн ванної кімнати. Пропонуємо подивитися фото прикладів наших робіт. Головний офіс знаходиться у Львові, але для нас не існує кордонів – Ви можете звертатися з Івано-Франківська, Тернополя та інших міст країни.

Отримайте безкоштовну консультацію

Дизайн вітальні Дизайн кухні