filter-icon Фільтр
filter-icon Фільтр

Дизайн інтер’єру

Тип приміщення Все Стиль Все

Замовити послугу

дизайн

Сучасний дизайн інтер’єру від NVB Arсhitects-Studio

Сучасний дизайн інтер'єру - неперевершене мистецтво створення затишної і неповторної домашньої атмосфери.

Пріоритетним напрямком роботи нашої компанії є створення унікальних, абсолютно ексклюзивних інтер’єрів в Києві, Івано-Франківську і по всій Україні. Керуючись ергономічними нормами та побажаннями своїх клієнтів, ми втілюємо в життя найсміливіші ідеї, легко перетворюючи нудне приміщення в щось оригінальне і неперевершене.

 

Звичайно бажано, щоб естетичні уподобання замовника відповідали функціональній можливості приміщення, в якому планується проведення робіт. На першому етапі виконання проекту розробляється індивідуальний макет майбутнього приміщення.

Клієнт може втілити в життя будь-які дизайнерські рішення, навіть найсміливіші, на перший погляд, ідеї. У процесі підготовки і планування задіяні професійні, досвідчені дизайнери, які, прислухаючись до порад архітекторів і будівельників, готові виконати кращий дизайн інтер’єру у Львові або будь-якому іншому місті країни.

 

Житлова квартира, заміський будинок, офісне приміщення або торговий центр перетворяться на острівець краси, комфорту і будуть радувати своїх власників оригінальністю і бездоганною функціональністю. До будь-якого замовлення дизайнери компанії підходять з максимальною відповідальністю, незалежно від очікуваного обсягу робіт. Завдяки своїй майстерності та багатому досвіду ,фахівці студії NVB Arhitects-Studio успішно проводять дизайнерські роботи у Львові з приміщеннями будь-якого призначення.

Послуги дизайнера – комфорт в будь-якому приміщенні!

Дім, житлова квартира, торгове приміщення або офіс стануть справжніми острівцями комфорту, коли над ними попрацює кваліфікований дизайнер. Квартира або будинок перетвориться на царство затишку, а офіс буде дарувати атмосферу, що оптимально підходить для продуктивної діяльності.

Студія NVB Arсhitects-Studio пропонує висококласні послуги дизайнера інтер’єру, якість яких не залежить від обсягу робіт. Наші професіонали працюють у Львові та готові будь-яке приміщення в цьому місті оновити, створивши в ньому ту атмосферу, до якої прагне замовник!

Який дизайн інтер’єру вибрати?

Світ не стоїть на місці, і те, що здавалося новинкою ще вчора, сьогодні стає вже звичним. Цим правилом керуються і фахівці NVB Arсhitects-Studio. Йдучи в ногу з часом, дизайнери студії щораз пропонують клієнту все нові і нові рішення. Будь-який проект дизайну інтер’єру у Львові, Києві, або будь-якому іншому місті, буде не тільки максимально функціональний, але й абсолютно неповторний.

Існує безліч способів повного перевтілення приміщення, зробити правильний вибір не просто. Ознайомившись з базою готових проектів по фото, клієнт може знайти щось для себе, а фахівці студії допоможуть завершити концепцію, наповнивши її свіжими ідеями.

Дизайн-проект інтер’єру квартири, будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення

від 12$/м2

Ціни на класичний дизайн інтер’єру

Не секрет, що будь-яке перевтілення приміщення вимагає матеріальних витрат, і чим більше передбачуваний обсяг робіт, тим дорожче це обійдеться замовнику. Але в NVB Arсhitects-Studio завжди йдуть на зустріч клієнту, тому цінова політика компанії максимально лояльна.

Наявність контактів з постачальниками будівельних матеріалів дає клієнтам можливість істотно заощадити, що ніяк не відбивається на якості виконуваних робіт.

Розробка дизайн-проекту

Звичайна людина, котра не часто вдається до послуг професійного дизайнера, невиразно уявляє собі процес створення унікального проекту приміщення. Оскільки кожен інтер’єр, створений фахівцями NVB

Arсhitects-Studio, унікальний і неповторний, чітких рамок його розробки не існує. Однак, є певна поетапна схема співпраці, призначена для розуміння клієнтами процесу розробки дизайнерських проектів.

Етап 1. Розробка ескізу проекту

Даний етап найбільш відповідальний, оскільки саме під час попереднього планування розробляються всі деталі майбутнього інтер’єру. Вже на першому етапі дизайнер повинен розуміти які форми, відтінки будуть присутні в приміщенні, які матеріали стануть використовуватися. Замовник зустрічається з дизайнером для обговорення загальної концепції проекту.

Вибирається стиль майбутнього приміщення, обговорюється використання тих чи інших декоративних прийомів, матеріалів. Детально вислуховуються побажання клієнтів. Крім того, фахівці роблять виміри приміщення і підписується договір-кошторис. За результатами зустрічі виконується комп’ютерна модель проектованого об’єкта. Як правило, вже в перших ескізних рішеннях клієнт може побачити:

  • план приміщення після проведення перепланування: при переплануванні виконується зонування, визначається призначення майбутніх приміщень;
  • план приміщення з сантехнікою і меблями: при цьому обов’язково враховується необхідність вільного простору, ступінь природного освітлення, передбачаються робочі зони.

На другій зустрічі фахівець надає клієнту звіт про виконану роботу, здійснюється обговорення майбутнього проекту. Дуже важливо саме на цьому етапі внести всі необхідні поправки, якщо такі є.

За результатами цієї зустрічі виконується коректування наявного дизайн-проекту згідно побажань замовника,деталізація планів приміщення ,з урахуванням розташування сантехніки і меблів, а також готується ескіз стилістичного рішення.

Під час третьої зустрічі вносяться останні коректування і затверджуються остаточні варіанти ескізних рішень.

Етап 2. Робочий проект

Під поняттям «робочий проект» мається на увазі основна технічна документація. Сюди входять схеми, розвороти, розрізи конструкцій, креслення з виготовлення меблів нестандартних розмірів, вся можлива документація, яка необхідна для того, щоб втілити проект в реальність.

Під час першої зустрічі клієнта з дизайнером відбувається обговорення і вибір матеріалів. За ескізами вибираються будівельні матеріали, покриття, сантехнічне обладнання, меблі, освітлення і декор. При бажанні клієнта можливий спільний виїзд в торгову точку для більш ретельного вибору матеріалів для будівництва та декорування приміщення.
Після остаточного затвердження і вибору матеріалів, декору, освітлення фахівцями студії NVB Arсhitects-Studio виконується комп’ютерна візуалізація. За допомогою спеціальної програми створюються тривимірні фото, які дадуть клієнту максимально реалістичне уявлення про майбутнє зовнішньому вигляді приміщення. Саме цю візуалізацію надає замовнику дизайнер під час наступної зустрічі на другому етапі роботи. Тут же вносяться можливі коригування, після чого фахівцями виготовляється пакет робочих креслень, відповідно до переліку дизайн-проекту.

На третій зустрічі клієнт отримує:

  1. Пакет готової документації з кресленнями ескізного і робочого проектів. Документи надаються в друкованому вигляді, у двох примірниках, один з яких потім передається безпосередньому виконавцю будівельних робіт.
  2. Тривимірні фотореалістичні візуалізації у вигляді альбому.
Етап 3. Авторський нагляд

Скористатися цією послугою можна за окрему плату. Її вартість визначається відповідно до обсягу робіт і обговорюється в кожному окремому випадку індивідуально. У послугу входить:

  • виїзд спільно з клієнтом в торгову точку для вибору декоративних матеріалів, кераміки, сантехніки, приладів освітлення;
  • зустріч для обговорення плану робіт з підрядником, контроль всього процесу виконуваних робіт;
  • присутність фахівця на об’єкті під час проведення основних будівельних робіт, таких як перепланування, встановлення громіздких декоративних елементів і інше;
  • прийняття виконаної підрядником роботи.

Окремо варто відзначити, що в студії дизайну NVB Arсhitects-Studio приділяється максимум уваги кожному клієнту і враховуються його побажання, нові модні тенденції.

Будь-яка деталь інтер’єру, передбачена дизайнером-архітектором, буде максимально функціональна, а загальний стиль приміщення не тільки доставить радість власникам своїм комфортом, а й водночас продемонструє оточуючим їх неперевершений смак і почуття стилю.

Отримайте безкоштовну консультацію