Яка б затишна атмосфера не панувала у Вас вдома, рано чи пізно приходить усвідомлення того, що пора щось змінювати. Ремонт приміщення, навіть окремо взятої кімнати – це довгострокове, повне різноманітних нюансів заняття, яке вимагає відповідального і планомірного підходу.

Ремонт квартир

Ремонт під ключNVB Arhitects Studio допоможе втілити будь-які інтер’єрні фантазії, реалізуючи найсміливіші дизайнерські задумки в рамках Вашої житлової площі. Ми виконуємо проекти будь-якої масштабності і складності:
• косметичний ремонт;
• капітальний ремонт;
• дизайнерський ремонт.
Якісний косметичний ремонт від NVB Arhitects Studio – відмінний варіант для бажаючих освіжити загальний інтер’єр. В Україні дуже часто практикується виконання цього виду ремонту, так як воно не передбачає глобальних фінансових витрат, але в той же час створює ефект оновленого житла. Часом вдала зміна підлогового покриття або оригінальна обробка стін здатні кардинально змінити візуальне сприйняття квартири, створюючи враження елітного ремонту.
Коли ж мова йде про необхідність більш глибокого втручання і вирішення певних проблем (комунікації в аварійному стані, стеля, що протікає і т.д.), то рекомендуємо замовити капітальний ремонт. У цьому випадку головним завданням є не тільки підбір гармонійного дизайну, але й усунення всіх можливих технічних, а також будівельних проблем (заміна вікон, сантехнічні, електромонтажні роботи та ін.).
Великою популярністю також користується дизайнерський ремонт, який припускає використання останніх модних тенденцій в дизайні і сучасних інноваційних технологій в будівництві. Звичайно, цей варіант є найбільш витратним, але результат вражаючий. Ексклюзивний стиль, кращі матеріали, нетривіальні елементи декору, гармонійне зонування приміщень. Все це  допоможе стати володарем квартири Вашої мрії!

Ремонт квартир під ключ

Сьогодні ремонт квартир під ключ можна замовити практично в кожному українському місті. Фахівці компанії NVB Arhitects Studio мають великий досвід у реалізації комплексних багатопрофільних ремонтних проектів. Все, що від Вас вимагається – це узгодження кошторису і дизайн-проекту. Після затвердження цих двох головних складових кожного ремонту під ключ, Ви сміливо може займатися своїми справами, не вникаючи в процес і не обтяжуючи себе такими стомлюючими заходами, як ходіння по будівельних магазинах, ознайомлення з будівельними нормами, отримання дозволу на перепланування і т.д.

Ремонт особняків

У випадку роботи в елітних котеджах або представницьких заміських будинках з’являється більше свободи дії, оскільки є широкий простір, і господар такого будинку зазвичай не економить на матеріалах. Але, водночас, існують певні складнощі. Адже ремонт особняків, зазвичай, передбачає розкішний і максимально практичний дизайн в рамках найрізноманітніших стилів: від музейно-історичного формату до новомодного хай-теку з креативними дизайнерськими рішеннями.
Ви можете замовити у нас будь-який ремонт квартир у Львові, а також отримати професійні консультації та укласти договір про співпрацю з будь-якого міста, в тому числі: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль.